Nazywam się Piotr Drak, jestem założycielem i właścicielem firmy pod marką: Kancelaria Finansowa POMOCNA DŁOŃ. Gdy zaczynałem pracę zawodową zajmowałem się realizacją rozmaitych dyspozycji bankowych – takie bankowe mydło i powidło. Po pewnym czasie zrodziła się we mnie ciekawość i chęć zajmowania się kredytami hipotecznymi. Pomyślałem sobie – tym chcę się zajmować.  Ludzie mogą dzięki mojej pracy zrealizować marzenia o swoim mieszkaniu; będę Im pomagał. Podobnie czuję się dzisiaj ????Miła jest wdzięczność Klientów. Słowa jednego z nich szczególnie utkwiły mi w pamięci: „uszczęśliwia Pan rodziny”.

Szybko okazało się, że kredyt hipoteczny, to nie tylko zdolność kredytowa. To również aspekty związane z samą nieruchomością, w szczególności jej analiza majątkowa i prawna. Tematyka nieruchomości bardzo mnie zainteresowała. Obszar pośrednictwa w finansowaniu nieruchomości rozszerzyłem o obszar pośrednictwa w ich kupnie i sprzedaży.

Z chęcią pomagam w realizacji Waszych celów mieszkaniowych. W szczególności zapraszam tych, którzy oczekują „czegoś więcej” w obsłudze Klienta.

Robię to, co lubię – to moje motto.