Spełnij marzenia o Własnych Czterech Kątach.

Kredyt hipoteczny jest uznawany za najtańszy rodzaj kredytu, dlatego wiele osób nie posiadających środków własnych wystarczających na zakup nieruchomości, decyduje się na takie zobowiązanie.

Jest to jednocześnie zwykle największe zobowiązanie, jakie bierzemy na siebie w całym życiu.

Dlatego wybór odpowiedniego kredytu powinien być poprzedzony dokładną analizą ofert banków i szczegółową kalkulacją kosztów.

A to Nasza Oferta dla Ciebie:

Kredyt hipoteczny 

Środki możesz przeznaczyć na zakup oddanego do użytku mieszkania, domu lub działki. Maksymalny kredyt, który można otrzymać to 90% wartości nieruchomości. Zatem wkład własny klienta to min. 10%.

Kredyt budowlano-hipoteczny

Planujesz budowę domu? Pomożemy Ci ją sfinansować. Środki możesz przeznaczyć na zakup działki budowlanej i budowę domu (niezależnie od tego, czy budujesz sam, buduje deweloper lub spółdzielnia). Ponadto kredyt możesz wykorzystać na remont lub modernizację swojego domu lub mieszkania.

⦁ Pożyczka hipoteczna 

To zobowiązanie zabezpieczone hipoteką bez sprecyzowanego celu kredytowania jednak obarczone wyższą stopą oprocentowania niż w przypadku kredytu na zakup lub budowę.  Możesz przeznaczyć pozyskane pieniądze  na cele mieszkaniowe, ale również na dowolny cel, niezwiązany z działalnością gospodarczą. Wycieczki, inwestycje, nowy samochód czy pralka? Wszystko jest możliwe!

⦁ Kredyt hipoteczny konsolidacyjny 

Kwotę kredytu przelejemy na spłatę pozostałych zobowiązań kredytowych i połączymy je w jeden kredyt. Za pomocą takiego rozwiązania moża uporządkować swoje finanse oraz spłacać wszelkie zadłużenia z jedną ratą, zazwyczaj niższą niż przed konsolidacją.

⦁ Kredyt hipoteczny refinansowy

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są niezadowolone ze swojego dotychczasowego kredytu. Dzięki temu można przenieść swój kredyt hipoteczny do innego banku, który udzieli kredytu na bardziej atrakcyjnych warunkach. Przy okazji zmiany banku możesz zmienić okres kredytowania lub dobrać dodatkowe środki na spłatę innych zobowiązań lub po prostu na cel dowolny.

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia, tak więc zrób pierwszy krok, a my zrobimy resztę.